KONST / Litografier / Färglitografi 15186417
nr 1518 6417
Peter Åström
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 24/290. Färglitografi, bildmått: 64x48 cm, yttermått inklusive ram: 86x65 cm
Peter Åström, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:53:22
30/1 14:40:15